Open Procurement Albania

Kryerja e shërbimit të grumbullimit dhe transportit të mbetjeve urbane në njësinë administrative Dajc, Blinisht Kallmet, Balldre për një periudhë dymujore.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Lezhë
Institucioni Prokurues Bashkia Lezhë
Objekti i Tenderit Kryerja e shërbimit të grumbullimit dhe transportit të mbetjeve urbane në njësinë administrative Dajc, Blinisht Kallmet, Balldre për një periudhë dymujore.
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 690 000,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Procedurë me Negocim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes se tenderit
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues LEKA -2007 SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • LEKA -2007 SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 684985.833333333
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 821983
  Data e lidhjes se kontrates 12-06-2017
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per kete Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates NR.25 - DT.27-06-2017

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data