Open Procurement Albania

Rikonstruksioni i 6 banesave pėr Komunitetin Rom dhe Egjiptian - Buxheti i Shtetit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Sarandė
Institucioni Prokurues Bashkia Sarandė
Objekti i Tenderit Rikonstruksioni i 6 banesave pėr Komunitetin Rom dhe Egjiptian - Buxheti i Shtetit
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 2 750 000,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 24-08-2015
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 03-09-2015
Data e mbajtjes sė tenderit 03-09-2015
Nr. i Operatorėve Konkurues 8
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • SHENDELLI SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 2 106 248,00
  Data e shpalljes sė fituesit 10-09-2015
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 2527500
  Data e lidhjes sė kontratės 06-10-2015
  Kohėzgjatja e kontratės 20 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.33 - Dt.24-08-2015
  Shpallja e Fituesit Nr.39 -Dt.05-10-2015
  Lidhja e Kontratės Nr.50 - Dt.21-12-2015

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data