Open Procurement Albania

Projekte per permiresimin e kushteve te banimit per komunitete te pafavorizuara, Bashkia Vau Dejes

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Mungesė konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me njė konkurrent tė vetėm. Ligji shqiptar i lejon kėto lloj procedurash. Shpesh kėto procedura mė shumė se mungesė konkurrence nė treg shfaqin opsione tė formulimit tė kritereve dhe afateve pėr dorėzim dokument nė favor tė njė kompanie tė paramenduar klienteliste. Kėto tendera meritojnė tė konsiderohen tė ekspozuara dhe me risk.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Vau i Dejės
Institucioni Prokurues Bashkia Vau Dejes
Objekti i Tenderit Projekte per permiresimin e kushteve te banimit per komunitete te pafavorizuara, Bashkia Vau Dejes
Nr. Reference REF-81542-07-31-2018
Vlera / Fondi Limit 21 947 251,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 01-08-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 31-08-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 31-08-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues MANDI 1 SHPK & STERKAJ SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • MANDI 1 SHPK - STERKAJ SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 21 065 262,00
  Data e shpalljes sė fituesit 17-09-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 25278314.4
  Data e lidhjes sė kontratės 27-09-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 45 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor- Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit Nr.38 - Dt.24-09-2018
  Lidhja e Kontratės Nr.39 - Dt.01-10-2018

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data