Open Procurement Albania

"Rikonstruksion i rrugeve rurale ne Bashkine Librazhd per vitin 2018"

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Mungesė konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me njė konkurrent tė vetėm. Ligji shqiptar i lejon kėto lloj procedurash. Shpesh kėto procedura mė shumė se mungesė konkurrence nė treg shfaqin opsione tė formulimit tė kritereve dhe afateve pėr dorėzim dokument nė favor tė njė kompanie tė paramenduar klienteliste. Kėto tendera meritojnė tė konsiderohen tė ekspozuara dhe me risk.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Librazhd
Institucioni Prokurues Bashkia Librazhd
Objekti i Tenderit "Rikonstruksion i rrugeve rurale ne Bashkine Librazhd per vitin 2018"
Nr. Reference REF-83725-08-24-2018
Vlera / Fondi Limit 13 165 266,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 27-08-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 26-09-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 26-09-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues RESTAURIM GURRA-KACA SHPK & VIANTE Konstruction SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • RESTAURIM GURRA–KACA SHPK - VIANTE Konstruksion
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 13 110 483,00
  Data e shpalljes sė fituesit 15-10-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 15732580
  Data e lidhjes sė kontratės 23-10-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 3 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor- Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit Nr.42 - Dt.22-10-2018
  Lidhja e Kontratės Nr.44 - Dt.05-11-2018

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data