Open Procurement Albania

Rikonstruksioni i segmenteve rrugore ne fshatrat Shelcan dhe Bratilė Gramsh.

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit
 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Gramsh
Institucioni Prokurues Bashkia Gramsh
Objekti i Tenderit Rikonstruksioni i segmenteve rrugore ne fshatrat Shelcan dhe Bratilė Gramsh.
Nr. Reference REF-88221-10-02-2018
Vlera / Fondi Limit 1 667 000,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 03-10-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 15-10-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 15-10-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues Pėrparimi/G SHPK & Blerimi SHPK
Restaurim Gurra-Kaca SHPK & Jodjon-Po SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • JODJON-PO SHPK - RESTAURIM GURRA–KACA SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 642 120,00
  Data e shpalljes sė fituesit 08-11-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1970544
  Data e lidhjes sė kontratės 20-11-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 30 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:

  1. Bashkimin e Operatorėve Ekonomikė - “Pėrparimi/G” sh.p.k & “Blerimi “ SHPK:
  • Sipas vėrtetimit tė marrė nga sistemi e-Albania Nr.T00636477 datė 29.10.2018 rezulton se subjekti “Pėrparimi/G” shpk ka detyrime tatimore tė papaguara.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor- Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.47 - Dt.26-11-2018

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data