Open Procurement Albania

Rikonstruksion i rruges "Shkolla - Kerranjaket",fshati Luar, b=4m 2*0.5m bankine

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Mungesė konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me njė konkurrent tė vetėm. Ligji shqiptar i lejon kėto lloj procedurash. Shpesh kėto procedura mė shumė se mungesė konkurrence nė treg shfaqin opsione tė formulimit tė kritereve dhe afateve pėr dorėzim dokument nė favor tė njė kompanie tė paramenduar klienteliste. Kėto tendera meritojnė tė konsiderohen tė ekspozuara dhe me risk.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Roskovec
Institucioni Prokurues Bashkia Roskovec
Objekti i Tenderit Rikonstruksion i rruges "Shkolla - Kerranjaket",fshati Luar, b=4m 2*0.5m bankine.

Financimi i ndare si me poshte:
• per vitin 2019 = 416 667 leke pa tvsh;
• per vitin 2020 = 5 662 858 leke pa tvsh.
Nr. Reference REF-06885-02-07-2019
Vlera / Fondi Limit 6 079 525,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 08-02-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 19-02-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 19-02-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues Boshnjaku-B
Operator Ekonomik Kontraktues
 • BOSHNJAKU.B
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 6 074 926,00
  Data e shpalljes sė fituesit 04-03-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 7289911
  Data e lidhjes sė kontratės 11-03-2019
  Kohėzgjatja e kontratės 3 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Specifikim Teknik
  Relacion Konstruktiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.11 - Dt.18-03-2019

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data