Open Procurement Albania

Sherbim i ruajtjes se objekteve me roje private

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Mungesė konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me njė konkurrent tė vetėm. Ligji shqiptar i lejon kėto lloj procedurash. Shpesh kėto procedura mė shumė se mungesė konkurrence nė treg shfaqin opsione tė formulimit tė kritereve dhe afateve pėr dorėzim dokument nė favor tė njė kompanie tė paramenduar klienteliste. Kėto tendera meritojnė tė konsiderohen tė ekspozuara dhe me risk.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Shkodėr
Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Shkoder
Objekti i Tenderit Sherbim i ruajtjes se objekteve me roje private.
Fondi i Marrveshjes Kuadėr pėr 12 muaj- 20.030.386 ( njezet milion e tridhjete mije e treqind e tetedhjete e gjashte) leke pa TVSH Fondi limit per nje vendroje/DITORE- 9.146, 29 (nente mije e njeqind e dyzet e gjashte presje njezet e nente ) lekė pa TVSH
Nr. Reference REF-10667-02-26-2019
Vlera / Fondi Limit 20 030 386,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 27-02-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 22-03-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 22-03-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues MIRI
Operator Ekonomik Kontraktues
 • MIRI SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 19 936 300,00
  Data e shpalljes sė fituesit 09-04-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 23923560
  Data e lidhjes sė kontratės 09-04-2019
  Kohėzgjatja e kontratės 12 Muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata tė lidhura nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr Qeverisja Vendore Shkodėr REF-10667-02-26-2019
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.15 - Dt.15-04-2019

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data