Open Procurement Albania

Blerje materiale inventari ekonomik

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Fier
Institucioni Prokurues Qendra Ekonomike e Arsimit Bashkia Fier
Objekti i Tenderit Blerje materiale inventari ekonomik
Nr. Reference REF-31351-07-24-2019
Vlera / Fondi Limit 2 295 300,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 26-07-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 07-08-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 07-08-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues ERZENI/SH
BOLT
Muca
Operator Ekonomik Kontraktues
 • BOLT SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 2 291 700,00
  Data e shpalljes sė fituesit 23-09-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 2750040
  Data e lidhjes sė kontratės 09-10-2019
  Kohėzgjatja e kontratės 1 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  1.“Muca” sh.p.k :
  -Mungon i gjithe dokumentacioni tekniko ligjor dhe financiar sipas kritereve te percaktuar ne DST nga AK.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit Nr.37 - Dt.16-09-2019
  Lidhja e Kontratės Nr.41 - Dt.14-10-2019

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data