Open Procurement Albania

FV matesa ne stacione pompimi dhe depo uji

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Maliq
Institucioni Prokurues SH.A Ujesjelles Kanalizime Maliq
Objekti i Tenderit FV matesa ne stacione pompimi dhe depo uji
Nr. Reference REF-35266-09-09-2019
Vlera / Fondi Limit 1 821 793,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 10-09-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 23-09-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 23-09-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • HALIL DERVISHI
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 799 690,00
  Data e shpalljes sė fituesit 02-10-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 30 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data