Open Procurement Albania

Sherbim Interneti

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Shkodėr
Institucioni Prokurues Bashkia Shkoder
Objekti i Tenderit Sherbim Interneti
Nr. Reference REF-36354-09-18-2019
Vlera / Fondi Limit 1 748 952,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 19-09-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 30-09-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 30-09-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues ITCOM SHPK
Albtelecom Sha
Abcom Shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ITCOM SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 980 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 22-11-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1176000
  Data e lidhjes sė kontratės 10-01-2020
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Jane skualifikuar operatoret ekonomike te meposhem:
  1-U skualifikua operatori ekonomik “ABCOM” Shpk
  -Mungese vertetim pagese per taksat dhe tarifat vendore per te gjitha vendet ku operatori ushtron aktivitetin. 2-U skualifikua operatori ekonomik “Albtelecom” sha
  -Mungon zgjidhja teknike per lidhjen primare per qendrat komunitare dhe zgjidhja teknike per lidhjen back-up per Bashkine Qender.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata tė lidhura nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr Qeverisja Vendore Shkodėr REF-36354-09-18-2019
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.2 - Dt.20-01-2020

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data