Open Procurement Albania

Pajisje elektronike (kompjuter,printer,skaner, fotokopje etj)

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Korēė
Institucioni Prokurues Bashkia Korce
Objekti i Tenderit Pajisje elektronike (kompjuter,printer,skaner, fotokopje etj)
Nr. Reference REF-38258-10-04-2019
Vlera / Fondi Limit 1 213 733,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 07-10-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 17-10-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 17-10-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues Euro Inform
Blueprint Technologies
Operator Ekonomik Kontraktues
 • EURO INFORM
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 163 900,00
  Data e shpalljes sė fituesit 04-11-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1396680
  Data e lidhjes sė kontratės 04-11-2019
  Kohėzgjatja e kontratės 15 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Jane s’kualifikuar ofertuesit e meposhtem:

  1. Shoqeria “Blueprint Technologies” shpk:
  Nuk ka paraqitur oferte dhe asnje nga dokumentat e kerkuara.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.45 - Dt.11-11-2019

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data