Open Procurement Albania

Rikonstruksion i 15 (pesėmbedhjetė) shtėpive pėr Komunitetin Rom dhe Egjiptian, Bashkia Mirditė - Buxheti i Shtetit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Mirditė
Institucioni Prokurues Bashkia Mirditė
Objekti i Tenderit Rikonstruksion i 15 (pesėmbedhjetė) shtėpive pėr Komunitetin Rom dhe Egjiptian, Bashkia Mirditė - Buxheti i Shtetit
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 4 416 670,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit tė Tenderit 05-10-2015
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 09-10-2015
Data e mbajtjes sė tenderit 09-10-2015
Nr. i Operatorėve Konkurues 5
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • AEK MUNELLA SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 4 314 665,00
  Data e shpalljes sė fituesit 05-11-2015
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 5177600
  Data e lidhjes sė kontratės 11-11-2015
  Kohėzgjatja e kontratės 1 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.39 -Dt.05-10-2015
  Shpallja e Fituesit Nr.44 -Dt.09-11-2015
  Lidhja e Kontratės Nr.48 - Dt.07-12-2015

  Rikonstruksion i 15 (pesėmbedhjetė) shtėpive pėr Komunitetin Rom dhe Egjiptian, Bashkia Mirditė - Buxheti i Shtetit

  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Mirditė
  Institucioni Prokurues Bashkia Mirditė
  Objekti i Tenderit Rikonstruksion i 15 (pesėmbedhjetė) shtėpive pėr Komunitetin Rom dhe Egjiptian, Bashkia Mirditė - Buxheti i Shtetit
  Nr. Reference
  Vlera / Fondi Limit 4 416 670,00
  Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
  Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 31-08-2015
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 04-09-2015
  Data e mbajtjes sė tenderit 04-09-2015
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 45 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Anullohet pėr arsye se asnjė operator ekonomik nuk ėshtė kualifikuar si fitues
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.34 - Dt.31-08-2015
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.44 -Dt.09-11-2015

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data