Open Procurement Albania

Rikonstruksion i Banesave per Komunitetin Rom dhe Egjiptian ne Njesine Administrative Grabian (18 Familje) , Bashkia Divjakė - Buxheti i Shtetit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Divjakė
Institucioni Prokurues Bashkia Divjakė
Objekti i Tenderit Rikonstruksion i Banesave per Komunitetin Rom dhe Egjiptian ne Njesine Administrative Grabian (18 Familje) , Bashkia Divjakė - Buxheti i Shtetit
Nr. Reference REF-27090-03-04-2016
Vlera / Fondi Limit 8 510 090,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Rishpallje me Njoftim Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 07-03-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 17-03-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 17-03-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues 7
Operatorė Konkurues Nika SHPK - Pienvis SHPK - I.C.C. Group SHPK& Mane SHPK - Shendelli SHPK - Colombo SHPK - Boshnjaku SHPK - SPEKTRI SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • SHENDELLI SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 6 656 045,00
  Data e shpalljes sė fituesit 07-07-2016
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 3 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i Njoftimit tė Kontratės
  Shpallja e Fituesit Nr.27 - Dt.11-07-2016
  Lidhja e Kontratės

  Rikonstruksion i Banesave per Komunitetin Rom dhe Egjiptian ne Njesine Administrative Grabian (18 Familje) , Bashkia Divjakė - Buxheti i Shtetit

  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Divjakė
  Institucioni Prokurues Bashkia Divjakė
  Objekti i Tenderit Rikonstruksion i Banesave per Komunitetin Rom dhe Egjiptian ne Njesine Administrative Grabian (18 Familje) , Bashkia Divjakė - Buxheti i Shtetit
  Nr. Reference REF-26641-03-03-2016
  Vlera / Fondi Limit 8 514 590,00
  Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 04-03-2016
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 16-03-2016
  Data e mbajtjes sė tenderit 16-03-2016
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 3 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Anullohet, per asrsye te gabimeve ne Preventiv
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i Njoftimit tė Kontratės
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.10-Dt.15-03-2016

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data