Open Procurement Albania

"Realizim punimesh per rikostruksionin e zyrave te Administrates ne SUT"

Autoritet Prokurues Spitali Universitar i Traumës
Institucion Kontraktues Spitali Universitar i Traumës
Objekti i Tenderit "Realizim punimesh per rikostruksionin e zyrave te Administrates ne SUT"
Nr. Reference REF-54982-03-26-2020
Vlera / Fondi Limit 41 125 073,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 27-03-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 27-04-2020
Data e mbajtjes se tenderit 27-04-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 6 (gjashte) muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Bazuar në nevojat e Ak si dhe si pasojë e emergjencave të krijuara nga Pandemia COVID-19, procedura është pezulluar dhe janë tejkaluar afatet e zhvillimit të procedurës së prokurimit dhe afatet që nevojiten për realizimin e punimeve.
  Informacione shtesë: Procedura do te rihidhet ne SPE menjëherë mbasi të normalizohet situata e krijuar nga Pandemia COVID-19.
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Anulimi i Tenderit Buletini Nr. 55 datë 17 Gusht 2020
  RAPORTI TEKNIK

  SPECIFIKIME TEKNIKE.

  PREVENTIVI I PUNIMEVE

  PROJEKT

  MBESHTETES


  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.