Open Procurement Albania

Rikonstruksion i Godines se Pediatrise per Spitalin Rajonal Durres Shtese Kontrate

Autoritet Prokurues Spitali Rajonal Durrës
Institucion Kontraktues Spitali Rajonal Durrës
Objekti i Tenderit Rikonstruksion i Godines se Pediatrise per Spitalin Rajonal Durres Shtese Kontrate
Shiko kontraten fillestare
Nr. Reference REF-73327-09-29-2020
Vlera / Fondi Limit 27 858 128,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Shtesë Kontrate
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata +Shtesë
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 30-09-2020
Data e mbajtjes se tenderit 30-09-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues Dion-Al
Operator Ekonomik Kontraktues
 • DION-AL
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 27 758 466,00
  Data e shpalljes se fituesit 12-10-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  MBESHTETES


  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.