Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Rezultate pėrmbledhėse sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Nr. i institucioneve tenderuese Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
61 1888 11,504 138,151,544,179 21,032 121,490,463,457 107,188,987,179

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Pogradec Loti I: "Mbikqyrje e objektit "Rehabilitim i shkolles se mesme Gjergj Pekmezi" 1,189,223 Lidhur Kontrata ARENA MK 1,047,922.00
Qeverisja Vendore Gramsh Blerje materiale hidraulike , elektrike e ndertimi per Arsimin 1,348,650 Rishpallje me Lidhje Kontrate SPARKLE 32 1,337,575.00
Qeverisja Vendore Krujė Mbikqyrje e punimeve pėr objektin Shtim i sasisė sė furnizimit me ujė te Qytetit tė Krujės 3,740,891 Njoftuar Fituesi ERALD-G SHPK 3,219,882.00
Qeverisja Vendore Durrės Mbikqyrje per prokurimin me objekt Projekt per vendosje matesash ne pallatet me kollone te brendshme, loti I, Qytet Durres 920,833 Lidhur Kontrata REAN 95 837,307.00
Qeverisja Vendore Elbasan Loti I :Mbikqyrja e punimeve per: Shpenzime mirembajtje riparime. 106,167 Lidhur Kontrata Tower SHPK 82,650.00
Qeverisja Vendore Tiranė Pjesė kėmbimi pėr pajisje tė montuara nė mjete. 3,499,400 Njoftuar Fituesi Besnik Meēi 2,724,000.00
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje bileta te transportit ajror Njoftuar Fituesi AMADEUS TRAWELL AND TOURS 107,482.00
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje 1 (nje) bilete udhetimi vajtje-ardhje, per Glasgow, Angli . Njoftuar Fituesi ITT - IDEAL TRAVEL & TOURS 110,045.00
Qeverisja Vendore Elbasan Blerje bilete udhetimi me avion ne itinerarin Tirane – Torino – Tirane Njoftuar Fituesi ALBTOURS D-VAS tour 109,000.00
Qeverisja Vendore Tiranė Materiale per sinjalistike (Tabela) 16,681,000 Lidhur Kontrata SI.SI-AL SHPK 15,031,000.00
Qeverisja Vendore Pogradec Loti I : "Per prodhimin, transportin, stivimin dhe sharrimin e druve te zjarrit, ngastra 14a, 15a dhe 16c, Bishnice", me fond limit 847 355 (Teteqind e dyzete e shtate mije e treqind e pesedhjete e pese) leke. 847,355 Njoftuar Fituesi Lenis Bishnica & KUARCI BLACE SHPK 840,972.00
Qeverisja Vendore Shijak Rehabilitim i kanalit ujitės Hardhishtė-Rreth. 52,163,759 Lidhur Kontrata EURO-ALB & VIANTE Konstruksion 51,789,577.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Blerje baze materiale(Stabilizant) 1,079,355 Lidhur Kontrata ALB - KONSTRUKSION 881,250.00 
Qeverisja Vendore Durrės Mbikqyrje per prokurimin me objekt Sistemimi i furnizimit me uje te zones Turistike Hamallaj, Faza I, njesia adm. Sukth, Bashkia Durres 1,528,888 Njoftuar Fituesi G B Civil Engineering - STUDIO SERVICES " K - SA" 1,463,727.00
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje materiale per ndriēim publik 24,987,625 Njoftuar Fituesi HEST SHPK 22,617,100.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Avolzhime dhe riparime 3,000,000 Lidhur Kontrata Remonti Elektrik 3,000,000.00 
Qeverisja Vendore Skrapar Blerje Nafte per nevojat e Ndermarrjes se Sherbimeve Publike 5,000,000 Njoftuar Fituesi GRADECI 18 % Marzh Fitimi.
Qeverisja Vendore Tiranė Sherbim auditim ligjor i pasqyrave financiare 2019-2021 2,865,590 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje 4 (kater) bileta udhetimi vajtje-ardhje, per Prage, Ēeki . Njoftuar Fituesi ITT - IDEAL TRAVEL & TOURS 265,240.00
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje bileta te transportit ajror Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Pogradec Rehabilitim/perforcim banesash ekzistuese 23,939,815 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Urė Vajgurore Blerje DIESEL D1 1,362,643 Anuluar Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Furnizim me karburant per automjete 35,000,000 Lidhur Kontrata MENDI OIL 35,000,000.00
Qeverisja Vendore Elbasan ’Blerje matesa uji individual 1/2 ", 3/4" dhe 1" dhe rakorderi ndihmese 10,668,701 Lidhur Kontrata Alen - Co SHPK & Llazo SHPK 10,373,770.00 
Qeverisja Vendore Patos Loti III Blerje materiale durale 252,750 Lidhur Kontrata Emiliano Mone 204,430.00
Qeverisja Vendore Patos - Loti II Materiale hidraulike dhe elektrike 1,061,709 Lidhur Kontrata Emiliano Mone 887,157.00
Qeverisja Vendore Patos Loti I Materiale ndertimi 648,620 Lidhur Kontrata ARBEN NEBIU 495,027.00
Qeverisja Vendore Krujė Blerje kontenjere metalike per Bashkine Kruje 3,444,600 Lidhur Kontrata LEKA -2007 SHPK 3,330,000.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Sherbimi i pastrimit te Njesive Administrative Rrethina,Postribe dhe Shale 6,926,401 Lidhur Kontrata ALB - KONSTRUKSION & KARL GEGA KONSTRUKSION 6,923,205.00
Qeverisja Vendore Elbasan Blerje bilete udhetimi me avion ne itinerarin Tirane – Torino – Tirane Njoftuar Fituesi AMADEUS TRAWELL AND TOURS 104,000.00

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data