Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
61 3075 26,419 134,166,594,777 19,560 114,992,354,395 101,095,982,370

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Kavajė Furnizimi me ushqime per kopshte ,cerdhe, konviktii arsimit profesional dhe Pak-u' 11,306,380 Njoftuar Fituesi Nelsa SHPK 9,703,513.00
Qeverisja Vendore Vlorė Riparimi i pompes Ganz 2019 1,500,000 Njoftuar Fituesi SPARKLE 32 - VLLAZNIA NDERTIM MARTIN PJETRI 1,492,400.00
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje uniforma dhe veshje te tjera speciale 833,200 Njoftuar Fituesi BLERINA KAPEDANI   831,500.00
Qeverisja Vendore Tiranė Vegla,mjete pune 3,875,000 Njoftuar Fituesi AZ Trading 3,799,000.00
Qeverisja Vendore Elbasan Blerje Pelet- Briket (tallash i presuar) 4,857,468 Njoftuar Fituesi FA&BI SHPK 4,741,814.00
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje bileta per transport ajror Njoftuar Fituesi Ermal Osmėnaj 840,000.00
Qeverisja Vendore Belsh Linja kryesore per furnizimin me uje dhe rrjeti shperndares i ujesjellesit per qytetin e Belshit Faza II 408,333,008 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Kurbin NDERTIMI I RRJETIT TE JASHTEM E TE BRENDESHEM TE UJESJELLESIT TE QYTETIT LAĒ FAZA 1 BASHKIA KURBIN 416,666,667 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Prrenjas Blerje makineri per nevojat e bashkise 9,920,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Rrogozhinė Furnzim vendsoje matesa harxhimi uji 8,308,333 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Cėrrik Blerje karburanti per mjetet e germimit per sistemin e kullimit 1,250,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Belsh Blerje fadrome per sh.a ujesjelles kanalizime Belsh 2,154,160 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Shpenzime pritje percjellje 832,500 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Pėrmet Supervizion punimesh nė objektin "Kanali Strembec Lidhur Kontrata Zenit 06 SHPK 150,000
Qeverisja Vendore Sarandė blerje goma per mjetet Lidhur Kontrata "TRADE-INVEST" 326,000
Qeverisja Vendore Sarandė blerje kimikate , materjale dhe vegla per sektor gjelberimi Lidhur Kontrata LLAMBI NIKA 586,000
Qeverisja Vendore Mat Blerje materiale hidraulike Lidhur Kontrata ERVIN LUZI 54,600
Qeverisja Vendore Fier Mbikeqyrje e punimeve te objektit Pėrmirėsimi i kushteve tė banimit nė komunitetin Rom Lidhur Kontrata H.C.E-17 189,242
Qeverisja Vendore Fier Projekt - Ide "Trajtimi i Ujit te pijshem nga Pus/cpimi Poro, Bashkia Fier" Lidhur Kontrata HUK - PROJEKT 375,834
Qeverisja Vendore Pukė Blerje vajra dhe lubrifikante per mjetet e Bashkise Puke , sipas preventivit Lidhur Kontrata EXIMOIL 45,000
Qeverisja Vendore Vlorė RIPARIMI I MJETEVE TE INUVIT HYNDAI Lidhur Kontrata ANDI HAMO 345,000
Qeverisja Vendore Mallakastėr Sherbime Automjetesh Lidhur Kontrata Gentjan Isufaj 370,000
Qeverisja Vendore Patos Blerje Furnizim vendosje pjesė kėmbimi mjet teknollogjik Lidhur Kontrata K.I.A. 2019 125,000
Qeverisja Vendore Pogradec Blerje Pjese Kembimi makina NISSAN QASHQAI Lidhur Kontrata NOVAAKTI 42,000
Qeverisja Vendore Shkodėr Refreshements pėr aktivitetet sociale (Aktivitet ndėrgjegjėsues nė kuadėr tė ditės ndėrkombėtare pėr personat me aftėsi ndryshe, Aktivitet ndėrgjegjėsues nė kuadėr tė ditės ndėrkombėtare pėr mbrojtjen e tė drejtave tė fėmijevė) Lidhur Kontrata SONA 114,390
Qeverisja Vendore Skrapar "Rikonstruksion I linjes kryesore te furnizimit te Ujesjellesit"Fshati Strore Bashkia Skrapar Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Maliq Kolaudim objekti : " Sistemim-Asfaltim Rruga e Vaskave Maliq,Faza I " Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Elbasan Blerje materjale dekori, Banderola, Blerje flamur kombetar Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Maliq FV motor pompe zhytėse nė stacionin e pompimit Sovjan Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Kavajė Shėrbimi i kolaudimit me objekt Rikonstruksion i rrugės Shėtitorja nr.1 Shpallur Procedura

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data