Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
61 3110 26,592 133,751,092,399 19,977 118,336,997,631 104,017,403,772

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Patos RIKONSTRUKSIONI I MAGJISTRALIT KRYESOR DHE RRJETIT TĖ BRENDSHĖM TĖ UJĖSJELLĖSIT QYTETIT PATOS LOTI I (RRJETI SHPĖRNDARĖS) 450,024,892 Njoftuar Fituesi 2 T SHPK 443,890,689.00
Qeverisja Vendore Patos Supervizim ne objektin Rikonstruksioni i Magjistralit Kryesor dhe Rrjetit te Brendshem te Ujesjellesit Qytetit Patos Loti I (Rrjeti shperndares). 4,333,333 Lidhur Kontrata G B Civil Engineering 4,140,228.00
Qeverisja Vendore Vlorė Sherbimi i pastrimit ne Njesine Administrative Orikum 66,349,413 Lidhur Kontrata BAITEL 65,784,982.00
Qeverisja Vendore Tiranė Loti II – Blerje bulmet, qumesht, kos, djathe, gjize 54,830,853 Lidhur Kontrata A G S  SHPK 54,284,355.00
Qeverisja Vendore Klos Rikonstruksion i ujesjellesit Klos dhe zonave perreth, Lugina e Klosit, Lagja Dalti, Ura e Deges, Bashkia Klos 82,857,661 Lidhur Kontrata DESARET COMPANY 82,591,337.00
Qeverisja Vendore Himarė Blerje Program Kompjuterik dhe Kurse 2,083,333 Lidhur Kontrata JEHONA SOFTWARE 1,875,000.00
Qeverisja Vendore Tiranė Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Sistemim asfaltim dhe kthimi ne gjendjen fillestare te segmenteve rrugore pas nderhyrjes ne rrjetin e Ujesjellesit dhe Kanalizimeve ne qytetin e Tiranes per vitin 2019 Lidhur Kontrata
Qeverisja Vendore Durrės Reahabilitimi vend depozitimit te mbetjeve ne Vadardhe 4,165,000 Lidhur Kontrata SHKELQIMI 07 SHPK 2,500,000.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Rikonstuksion Shkolla Jordan Misja 28,331,597 Lidhur Kontrata KEVIN CONSTRUKSION 21,905,792.00
Qeverisja Vendore Dibėr Rikonstruksion i Kanalit ujites Perroi i Llixhave-Lagjja Dobrove. 6,383,333 Njoftuar Fituesi KEVIN CONSTRUKSION 4,686,593.00
Qeverisja Vendore Durrės Mbikqyrje Reabilitimi kanalit KUL F.II dhe KUL F.III 1,002,082 Lidhur Kontrata ARENA MK 894,832.00
Qeverisja Vendore Gjirokastėr Detyre projektimi,hartimi i planit te detajuar vendor per njesite strukturore Z.E 1.1,Z.E 1.2, DHE Z.E 2.2 1,628,105 Lidhur Kontrata GJEOKONSULT & CO SHPK 1,600,000.00
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje dokumentacioni, per Bashkine e Tiranes, per vitin 2019. 2,500,000 Lidhur Kontrata Albdesign PSP 1,923,584.00
Qeverisja Vendore Tiranė Spostim tubacioni ujesjellesi Dn-600 mm celik seg. Rr.'Jordan Misja"-"Asllan Shahini" 20,571,236 Lidhur Kontrata C O L O M B O & NDERTIMI shpk 17,464,703.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Shpenzime te tjera per Administrim dhe Mirembajtje e Stadiumit 'Loro Borici'(Mirembajtje e tapetit te fushes)” 1,256,400 Lidhur Kontrata MALVIN SHPK 1,250,000.00
Qeverisja Vendore Belsh Linja kryesore per furnizimin me uje dhe rrjeti shperndares i ujesjellesit per qytetin e Belshit Faza II 408,333,008 Lidhur Kontrata VELLEZERIT HYSA & G.P.G. COMPANY 399,849,224.00
Qeverisja Vendore Durrės Furnizim vendosje pajisje per kopshte, ēerdhe dhe shkolla 23,564,000 Lidhur Kontrata BOLT SHPK 23,360,700.00
Qeverisja Vendore Tiranė Loti V – Blerje fruta dhe zarzavate 55,417,282 Lidhur Kontrata NELSA & ERDIS 46,704,852.00
Qeverisja Vendore Tiranė Loti IV – Blerje artikuj ushqimor 36,132,909 Lidhur Kontrata M.C.CATERING SHPK 36,034,310.00
Qeverisja Vendore Tiranė Loti III – Blerje buke thekre dhe integrale 14,696,749 Lidhur Kontrata KADRA SHPK 14,341,800.00
Qeverisja Vendore Prrenjas Rikonstruksion i Ujesjellesit Stravaj - Farret 2,117,835 Lidhur Kontrata JODJON-PO SHPK&RESTAURIM GURRA–KACA SHPK 1,837,812.00
Qeverisja Vendore Korēė Loti 1- Rikostruksioni i veprave ujitese (ura ne Polene) 903,147 Lidhur Kontrata NIKA SHPK 716,299.00
Qeverisja Vendore Durrės Ndertim shkolla 9 vjeēare Hamallaj 65,885,000 Njoftuar Fituesi HTM & BE-IS 43,950,000.00
Qeverisja Vendore Kavajė Furnizim me bojra printeri dhe artikuj kancelarie per zyra 3,393,947 Lidhur Kontrata IT Gjergji Kompjuter 2,877,891.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Blerje pajisje te Teknologjise se Informacionit dhe Komunikimit (TIK) 2,495,991 Lidhur Kontrata PC STORE SHPK 2,019,000.00
Qeverisja Vendore Pukė Rehabilitimi i Diges Rezervuarit Puke-Bashkia Puke 23,333,333 Rishpallje me Lidhje Kontrate NIKA SHPK & STERKAJ SHPK 15,705,746.00
Qeverisja Vendore Prrenjas Loti 1 - Hartimi i planit te mbareshtrimit per ekonomine pyjore Turje Bashkia Prrenjas 1,614,894 Lidhur Kontrata CEKANI SHPK 1,610,000.00
Qeverisja Vendore Durrės RIKONSTRUKSION I ZYRAVE EKZISTUESE. 14,204,935 Lidhur Kontrata INA & A.L-ASFALT 13,867,450.00
Qeverisja Vendore Lezhė Studim-projektimi sipas detyrave te projektimit i objekteve
• Rikonstruksion i shkolles 9-vjecare Fran Ivanaj, ne Ishull-Shengjin
• Rindertim i shkolles 9-vjeēare At Zef Pllumbi, Shengjin
• Ndertim i ujesjellesit ne fshatrat Pllane, Zejmen, Markat
9,819,439 Lidhur Kontrata A.SH.Engineering Shpk & Arena MK Shpk & XH&Miler Shpk & G&L Construction Shpk 9,670,000.00
Qeverisja Vendore Gramsh Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Blerje karburanti pėr sektorėt vartės Lidhur Kontrata KOMJANI SHPK

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data