Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
59 135 206 20,239,773,894 203 20,006,033,289 18,167,280,733

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Lushnje Rikonstruksioni I Shkolles Thanas Bozo,Ndertimi I Palestres Dhe Terrenet SportiveNjesia Administrative Kolonje ,Kolonje ,Bashkia Lushnje 65,437,914 Rishpallje me Lidhje Kontrate SENKA SHPK 63,798,435.00
Qeverisja Vendore Gramsh Rikonstruksion i shkollės 9- vjecare Asllan Shahini - Burimi i Financimit : Fondi i Zhvillimit te Rajoneve. 45,854,152 Rishpallje me Lidhje Kontrate HASTOCI SHPK - BAHAS SHPK 32,754,375.00
Qeverisja Vendore Tiranė Rikualifikimi urban i Bllokut qė kufizohet nga rruga e Elbasanit - Stavri Vinjau - Pjetėr Budi dhe Ali Visha - Burimi i Financimit : Fondi i Zhvillimit te Rajoneve. 117,855,627 Lidhur Kontrata COBIAL SHPK - NDREGJONI SHPK 91,672,086.00
Qeverisja Vendore Durrės Rikualifikimi i hapesirave midis kuartallit nga Rruga "Skėndėrbej" deri nė Rrugėn "Mars 91" e hapesira deri tek Rruga e Portit, si dhe sistemimi i ujerave te bardha tek Ura e Dajlanit (Faza I ) Loti II - Burimi i Financimit : Fondi i Zhvillimit te Rajoneve. 189,578,000 Rishpallje me Lidhje Kontrate EVEREST SHPK & KRONOS KONSTRUKSION 151,745,700.00
Qeverisja Vendore Tiranė Ndėrtim i sallės sė koncerteve, pranė Auditorit tė Liceut Artistik Jordan Misja - Burimi i Financimit : Fondi i Zhvillimit te Rajoneve. 98,206,643 Lidhur Kontrata FLONDI KONSTRUKSION SHPK - ED KONSTRUKSION SHPK - XHENGO SHPK 96243533.00
Qeverisja Vendore Pogradec Sistemim rrugėsh blloku tek Stadiumi - Burimi i Financimit : Fondi i Zhvillimit te Rajoneve. 78,906,342 Lidhur Kontrata S I R E T A 2F 66,666,666.00
Qeverisja Vendore Tiranė Korsi Biēikletash nė rrugėn e Kavajės dhe rrugėn e Dibrės - Burimi i Financimit : Fondi i Zhvillimit te Rajoneve. 29,924,247 Lidhur Kontrata EGLAND SHPK 27032772.9
Qeverisja Vendore Vlorė Rikualifikimi i bllokut tė banesave kufizuar nga rrugėt "Bulevardi Cameria", rruga "Pelivan Leskaj", rruga "Ibrahim Avdullai", rruga "Kujtim Beqiri-Pirro Sava" - Burimi i Financimit : Fondi i Zhvillimit te Rajoneve. 76,090,881 Rishpallje me Lidhje Kontrate SHKELQIMI 07 SHPK 49,000,020.00
Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe Rikualifikimi i qendrės Bajze Kastrati, Loti I-rė. - Burimi i Financimit : Fondi i Zhvillimit te Rajoneve. 83,324,785 Lidhur Kontrata CURRI SHPK 83,158,127.00
Qeverisja Vendore Fier Rikonstruksion i rrugės "Pishporo - Bregdet", Njėsia Adminstrative Levan - Burimi i Financimit : Fondi i Zhvillimit te Rajoneve. 83,321,329 Lidhur Kontrata B-93 & NDREGJONI 77,156,850.00
Qeverisja Vendore Tiranė Ndėrtim dhe rikonstruksion i rrugės qė lidh rrugėn “Reshit Petrela” me rrugėn “Skėnder Kosturi” (paralel me rrugėn “Jordan Misja”) - Burimi i Financimit : Fondi i Zhvillimit te Rajoneve. 45,302,909 Lidhur Kontrata ALBA KONSTRUKSION 44,466,240.00
Qeverisja Vendore Dropull Ndėrtimi i rrjetit rugor ”Unaza e Pogonit” faza I . (Fond vėnė nė dispozicion nga buxheti i shtetit (Programi i Zhvillimit te Infrastruktures Vendore te Rajoneve Vendimi Nr. 12 data 21.03.2017) 116,666,666 Lidhur Kontrata Ed Konstruksion SHPK - 4 A -M SHPK 114,343,197.00
Qeverisja Vendore Korēė Rikonstruksion i ish godinės sė fonderisė si projekt katalizator pėr zhvillimin ekonomik rajonal - Burimi i Financimit : Fondi i Zhvillimit te Rajoneve. 72,637,763 Rishpallje me Lidhje Kontrate Kacdedja sh.p.k & Everest sh.p.k 51,266,557.00
Qeverisja Vendore Lushnje Nderhyrje Polifunksionale ne Lagjen Xhevdet Nepravishta Loti I - Burimi i Financimit : Fondi i Zhvillimit te Rajoneve. 116,267,731 Lidhur Kontrata BETA SHPK - ULEZA NDERTIMI SHPK 112,433,458.00
Qeverisja Vendore Korēė Ndėrtimi i “Parkut japonez dhe kopshteve tė komunitetit” - Burimi i Financimit : Fondi i Zhvillimit te Rajoneve. 66,591,325 Lidhur Kontrata NIKA SHPK + MANE/S SHPK 45,724,888.00
Qeverisja Vendore Elbasan Rehabilitimi urban i sheshit “Zaranika” dhe Bulevardi “Aqif Pasha” (segmenti nga Kryqezimi 1 Maji- Ura e Zaranikes) -Faza IV - Burimi i Financimit : Fondi i Zhvillimit te Rajoneve. 111,922,111 Lidhur Kontrata AURORA KONSTRUKSION SHPK - BE-IS SHPK 119,220,882.00
Qeverisja Vendore Bulqizė Qendra e qytetit tė ri, sheshi para ish Kėshillit tė Rrethit, Bulqizė - Burimi i Financimit : Fondi i Zhvillimit te Rajoneve. 20,334,523 Rishpallje me Lidhje Kontrate ALB-KON SHPK - BE-IS SHPK 20,177,955.00
Qeverisja Vendore Tiranė Rikualifikim urban i bllokut tė kufizuar nga Rr. ”Llambi Bonata”, Rr. ”Haki Stermilli”, ”Musine Kokalari” dhe rikonstruksion i rrugės ”Zyber Zeneli” vazhdim i rrugės ”Ali Kelmendi” - Burimi i Financimit : Fondi i Zhvillimit te Rajoneve. 101,887,644 Lidhur Kontrata AGI KONS SHPK - EDIL - AL- IT SHPK 84521440.59
Qeverisja Vendore Kėlcyrė Rijetėzimi I pedonaleve dhe hapėsirave rekreative nė sheshin Qender - Burimi i Financimit : Fondi i Zhvillimit te Rajoneve. 124,090,700 Lidhur Kontrata SALILLARI SHPK - ROSI SHPK 123,985,927.00
Qeverisja Vendore Elbasan Rikonstruksioni i rrugės nacionale Gostimė - Tregan, loti I - Burimi i Financimit : Fondi i Zhvillimit te Rajoneve. 121,666,667 Lidhur Kontrata BE-IS SHPK 119,220,882.00
Qeverisja Vendore Korēė Qyteti im (Bashkia Korēė, Bashkia Elbasan, Bashkia Pėrmet) - Burimi i Financimit : Fondi i Zhvillimit te Rajoneve. 33,238,000 Rishpallje me Lidhje Kontrate ikubINFO 31,600,000.00
Qeverisja Vendore Maliq Rivitalizim i fshatit Sovjan dhe Luadishte , pėrmes pėrmiresimit tė infrastrukturės rrugore - Burimi i Financimit : Fondi i Zhvillimit te Rajoneve. 83,166,611 Lidhur Kontrata SALILLARI SHPK 73,554,160.00
Qeverisja Vendore Finiq Sistemi - Asfaltim i rrugės Pllake - Kullurice - Burimi i Financimit : Fondi i Zhvillimit te Rajoneve. 111,385,721 Lidhur Kontrata 2 T SHPK 107,174,487.00
Qeverisja Vendore Elbasan Rikualifikimi urban i parkut qendror Rinia - Burimi i Financimit : Fondi i Zhvillimit te Rajoneve. 208,333,333 Lidhur Kontrata BAJRAMI N SHPK 204058767.2
Qeverisja Vendore Vau i Dejės Rikualifikim i rrugės Hajmel - Dheu i Lehte - Pistull, Loti I - Burimi i Financimit : Fondi i Zhvillimit te Rajoneve. 83,333,333 Lidhur Kontrata Shpresa-Al SHPK 78331155.02
Qeverisja Vendore Himarė Rikonstruksioni i Rrugės Kthesė e Pilurit ( Himarė ) - Vumblo - Burimi i Financimit : Fondi i Zhvillimit te Rajoneve. 139,137,617 Rishpallje me Lidhje Kontrate SALILLARI SHPK 136,485,450.00
Qeverisja Vendore Belsh Ndėrtimi i Pedonaleve dhe Korsive tė Biēikletave-Liqeni Belsh - Burimi i Financimit : Fondi i Zhvillimit te Rajoneve. 46,098,031 Rishpallje me Lidhje Kontrate Vellezerit Hysa 45,919,904.00
Qeverisja Vendore Konispol Rijetėzimi i ansamblit urban tė qendrės Konispol - Burimi i Financimit : Fondi i Zhvillimit te Rajoneve. 65,697,705 Lidhur Kontrata G.P.G. COMPANY SHPK 64,665,200.00
Qeverisja Vendore Divjakė Rikonstruksion dhe zgjerim i rrugės Divjakė - Gėrmenj, Bashkia Divjakė - Burimi i Financimit : Fondi i Zhvillimit te Rajoneve. 132,185,925 Lidhur Kontrata 125,294,848.00
Qeverisja Vendore Divjakė Rikonstruksion i shkollės 9-vjeēare: ”Koli Sako”, Divjakė 48,670,178 Lidhur Kontrata ARKON STUDIO SHPK - COMPANY RIVIERA 2008 SHPK - MANE/S SHPK 40,125,799.00

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data