Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
13 LEKA -2007 SHPK 45 178,665,131 45 178,665,131 163,344,751

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Krujė Blerje Kontenjere pėr mbetjet urbane 1.1 m3 dhe kontenjerė tė vegjėl 0.66 m3 pėr territorin e Bashkisė Krujė 2,496,000 Lidhur Kontrata LEKA -2007 SHPK 2,442,000.00
Qeverisja Vendore Lezhė Kryerja e shėrbimit tė grumbullimit dhe transportit tė mbetjeve urbane nė njėsinė administrative Dajc, Blinisht Kallmet, Balldre pėr njė periudhė dymujore. 690,000 Lidhur Kontrata LEKA -2007 SHPK 684985.833333333
Qeverisja Vendore Lezhė Furnizim me artikuj ushqimorė pėr kopshte konvikt e ēerdhe pėr vitin 2017 8,593,877 Lidhur Kontrata LEKA -2007 SHPK 8,331,400.00
Qeverisja Vendore Kurbin Blerje kontenierėsh, Bashkia Kurbin 2,083,334 Rishpallje me Lidhje Kontrate LEKA -2007 SHPK 1,980,000.00
Qeverisja Vendore Lezhė Furnizim me artikuj ushqimorė pėr kopshte ēerdhe, konvikt . 1,462,770 Lidhur Kontrata LEKA -2007 SHPK 1,462,570.00
Qeverisja Vendore Kurbin Blerje Ushqimesh pėr Ēerdhen, Bashkia Kurbin 495,625 Lidhur Kontrata LEKA -2007 SHPK 449,000.00
Qeverisja Vendore Kurbin Blerje makinerish tė rėnda ( kamion , fadrome ,dhe autoshkollė) Bashkia Kurbin 8,170,205 Lidhur Kontrata LEKA -2007 SHPK 7,900,000.00
Qeverisja Vendore Lezhė Shtesė Kontrate: Furnizim me artikuj ushqimorė pėr nevoja tė fillim vitit 1,039,386 Lidhur Kontrata +Shtesė LEKA -2007 SHPK
Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe Blerje Kontetnier 3,500,000 Lidhur Kontrata LEKA -2007 SHPK 3.060.000
Qeverisja Vendore Shijak Blerje koshash metalikė pėr nevojat e Bashkisė Shijak 306,664 Lidhur Kontrata LEKA -2007 SHPK 239,000.00
Qeverisja Vendore Kurbin Blerje kontenieresh, Bashkia Kurbin 1,250,000 Lidhur Kontrata LEKA -2007 SHPK 1,196,000.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Shtese Kontrate: Sherbimi i Pastrimit te Mbetjeve Urbane Njesia Administrative Velipoje (shtese deri 20%) 9,491,260 Lidhur Kontrata +Shtesė LEKA -2007 SHPK 9,491,265.00
Qeverisja Vendore Vorė Blerje kosha mbeturinash per njesite Preze, Berxulle, Domje 4,166,670 Njoftuar Fituesi LEKA -2007 SHPK 4,050,000.00
Qeverisja Vendore Lezhė Furnizim me Produkte Ushqimore pėr Kopshte, Konvikte dhe Ēerdhe pėr vitin 2016 5,509,790 Lidhur Kontrata LEKA -2007 SHPK 5,196,930.00
Qeverisja Vendore Lezhė Pastrim i rrugėve dhe kazanėve tė mbeturinave 518,525 Lidhur Kontrata LEKA -2007 SHPK 518,220.00

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data