Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Rezultate pėrmbledhėse sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Nr. i institucioneve tenderuese Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
61 3096 26,084 135,608,308,516 19,499 116,404,515,309 102,399,079,722

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Korēė Sherbim mirembajtje per Njesine Adminstrative Lekas 5,121,292 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe Logu i bjeshkeve 1,250,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Projektimi dhe realizimi i projektit urban dhe godinės sė re tė Teatrit Kombėtar. Fazė Planifikimi
Qeverisja Vendore Tiranė "Rikonstruksion i Bibliotekes se Qytetit NjA 6" 3,392,722 Lidhur Kontrata B 93 SHPK 2,756,604.00
Qeverisja Vendore Sarandė Blerje karburanti per nevoat e Shoqerise 6,000,000 Lidhur Kontrata A&T 127,34 leke pa tvsh Marzhi i fitimit 5,8%
Qeverisja Vendore Durrės Mbikqyrje per prokurimin me objekt Sistemimi i furnizimit me uje te zones Turistike Hamallaj, Faza I, njesia adm. Sukth, Bashkia Durres 1,528,888 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Durrės Mbikqyrje per prokurimin me objekt Sistemi i kanalizimeve te ujerave te ndotura te zones turistike hamallaj, faza I" Njesia Administrative Sukth Bashkia Durres 1,528,888 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Durrės Mbikqyrje per prokurimin me objekt Projekt per vendosje matesash ne pallatet me kollone te brendshme, loti I, Qytet Durres 920,833 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Durrės Mbikqyrje per prokurimin me objekt Ndertim i ujesjellesit tefshatrave Lalez, Bize, Draē dhe Shetaj, nj. Adm. Ishem, Bashkia Durres 2,193,527 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Patos Ndertim i rrjetit te K.U.Z dhe K.U.B ne lagjen Dukas pergjate rruges Dhimiter Deda 2,991,688 Lidhur Kontrata KLEDI GROUP 2,302,030.00
Qeverisja Vendore Fier Blerje elektropompa zhytese e panele 13,894,000 Lidhur Kontrata NOVAMAT 10,204,410.00
Qeverisja Vendore Tiranė Ndertim impianti klorinimi ne ujesjellesat rajonal dhe vendosje matesash ne depo 26,699,117 Njoftuar Fituesi K.M.K 24,676,785.00
Qeverisja Vendore Krujė Rehabilitimi i digės se ujėmbledhesit Tapizė 171,297,213 Lidhur Kontrata STERKAJ SHPK & NDREGJONI SHPK & 2T SHPK 170,370,459.00
Qeverisja Vendore Krujė Mbikqyrje e punimeve ndertimore pėr objektet e financuara me grante qeveritare (Mbikqyrje e punimeve per objektin Rehabilitimi i digės se ujėmbledhesit Tapizė 2,666,157 Lidhur Kontrata NORD - COMAT SHPK 2,363,282.00
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje 2 (dy) bileta per transport ajror per Denver, Colorado, Usa . 0 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Fier Blerje Kondicionere 828,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Kolonjė Loti 1 :Sherbim Mbikqyrje Punimesh per objektin Rikonstruksion i shkolles se mesme Petro Nini Luarasi, Erseke 789,110 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Kolonjė Loti 2 :Sherbim Mbikqyrje Punimesh per objektin Rikonstruksion i Rrjetit ujites rezervuari Kabash, Njesia Administrative Leskovik ,Bashkia Kolonje 340,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Gramsh Ndertim ure pasarele fshati Velak,NJA Pishaj. 6,666,085 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Korēė MARRJE ME QERA SKENE PER FESTEN E BIRRES 1,250,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Mat Blerje Nafte ``. 7,999,553 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Urė Vajgurore Rikonstruksion i Rrjeteve shperndares te Ujesjellesit ne Bashkine Ura Vajgurore 73,092,476 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Shkodėr Mirembajtje e Sistemeve te Integruara te Bashkise Shkoder 2,168,333 Lidhur Kontrata Endrit Xhina 2,107,917
Qeverisja Vendore Roskovec Rehabilitimi i ujembledhesit Kurjan 22,452,758 Njoftuar Fituesi AD-STAR SHPK & SHPRESA SHPK 19,979,324.00
Qeverisja Vendore Lushnje Rikonstruksion i shkolle 9-vjecare 4 Deshmoret 41,567,739 Njoftuar Fituesi G.P.G. COMPANY SHPK & GJIKURIA SHPK 41,463,186.00
Qeverisja Vendore Korēė Rikonstruksion i pjesshem i deges Ventrok 34,133,298 Njoftuar Fituesi NIKA SHPK 19,098,861.00
Qeverisja Vendore Maliq Sistemim – asfaltim i rruges hyrese ne fshatin Zvirine 20,577,157 Njoftuar Fituesi Vashtemia SHPK & AVDOLLI SHPK 11,058,495.00
Qeverisja Vendore Tiranė Marrje mjetesh rrugore me qera operacionale (leasing) per Bashkine Tirane 174,124,800 Njoftuar Fituesi Tirana Auto SHPK 133,632,000.00
Qeverisja Vendore Pogradec Rehabilitim i shkolles se mesme Gjergj Pekmezi 64,913,231 Njoftuar Fituesi SHKELQIMI 07 SHPK 61,921,356.00
Qeverisja Vendore Maliq Sistemim Asfaltim Rruga e Vaskave Maliq Faza I 22,290,124 Njoftuar Fituesi Vashtemia SHPK & ARTYKA II 11,523,980.00

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data