Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Rezultate pėrmbledhėse sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Nr. i institucioneve tenderuese Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
61 3409 30,521 163,900,897,169 23,107 134,276,439,856 117,601,169,120

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Gjirokastėr Loti 2:Blerje bateri per mjetet e Bashkise Gjirokaster 156,000 Njoftuar Fituesi Alked Kopaēi 110,000.00
Qeverisja Vendore Gjirokastėr Loti 1:Blerje goma per mjetet e Bashkise Gjirokaster 1,054,664 Njoftuar Fituesi R&R KOMPANI 834,000.00
Qeverisja Vendore Lushnje Blerje tombino dhe tuba korrogato 1,393,260 Njoftuar Fituesi Ilir Dervishaj 1,099,000.00
Qeverisja Vendore Tiranė Pėrmirėsim furnizimi me ujė nė bllokun e kufizuar nga rrugėt Rr.”Robert Shvarc”, “Liman Kaba”, “Skėnder Luarasi” dhe “Hasan Alla" 64,086,626 Njoftuar Fituesi SENKA SHPK 52,349,164.00
Qeverisja Vendore Tiranė "Ndertim rrjet kanalizimi Rruga e Durresit’’ 144,987,028 Njoftuar Fituesi V.A.S Konstruksion”sh.p.k & ”Beis” sh.p.k & ”Meteo” sh.p.k 113715031.5
Qeverisja Vendore Tiranė Shpenzime per mirembajtjen e objekteve ndertimore 2,750,000 Njoftuar Fituesi LEON KONSTRUKSION SHPK 1,923,715.00
Qeverisja Vendore Mat Blerje Nafte (D1) 9,555,840 Njoftuar Fituesi "RUĒI" 9,555,840.00
Qeverisja Vendore Tiranė Shėrbime tė pastrimit dhe gjelbėrimit 8,815,389 Njoftuar Fituesi FUSHA SHPK 8,758,037.00
Qeverisja Vendore Mat Sherbime pjese kembimi (vajra, graso etj.) 3,656,500 Njoftuar Fituesi AUTO-MERA 3,596,500.00
Qeverisja Vendore Elbasan Avolzhim e riparim elektromotorresh 1,855,000 Njoftuar Fituesi Klodian Ēilaj 1,825,000.00
Qeverisja Vendore Roskovec "Rikonstruksion i rruges"Liqeni i Kurjanit" 1,152,111 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Lushnje Blerje materiale per mirembajten e rrugeve Lushnje-Ballagat, Fiershegan-Pushimi shoferit 2,834,166 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Finiq Blerje Goma dhe Bateri 2,083,333 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje materiale per riparimin e ndertimin e kazaneve 4,998,750 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Devoll Materiale per infrastrukturen Ujitese 1,462,962 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Kolonjė Blerje materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim viti 2020 985,200 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Roskovec Blerje materjale per mirembajtje rruge per Ndermarrjen e Sherbimeve te Mirembajtjes. 2,396,925 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Ruajtja dhe Siguria Fizike me Roje Private dhe Shoqerimi I Vlerave Monetare per UKT sh.a 596,310,000 Njoftuar Fituesi Global Security Shpk & Eurogjici Security Shpk & Breēani -R.O.S.P Shpk & PC Security Shpk 596261025.38
Qeverisja Vendore Libohovė Mbikqyrje punimesh per objektin ""Rikonstruksion i rrjetit te ujesjellesit Libohove' 3,429,848 Njoftuar Fituesi Zenit 06 SHPK 2,983,337.00
Qeverisja Vendore Has Pastrimi i kanaleve Ujitese te Ujembledhsave 5,297,500 Njoftuar Fituesi LALA SHPK 5,076,100.00
Qeverisja Vendore Sarandė Permiresimi i KUZ Sarande (Sarande- ITUN, Bajpas dhe vendosje saracineska manovrimi, ajrues) 14,518,689 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Durrės Furnizim dhe Vendosje Dtruerrasa Dekorative n Shtitoren Taulantia-SFINKSI 1,930,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Sarandė NDERTIM STACION I RI PUS-ĒPIMI NE VRION DHE LIDHJA ME RRJETIN KRYESOR TRANSMETUES 11,880,279 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Belsh Blerje tubo me diameter me presjone te ndryshme dhe materiale hidraulike 2,985,610 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Durrės BLERJE PJESE KEMBIMI 2020 1,595,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Skrapar Blerje Materiale Ndertimi (Inerte ) 1,250,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Kamėz Ndertim KUN"Skejave"KUN"Muatafa Lita" 10,977,123 Njoftuar Fituesi COMPANY RIVIERA 2008 SHPK 10,889,816.00
Qeverisja Vendore Kamėz Ndertim KUN"Mehmet Gjevori"KUN"Rruga paralel me Mehmet Gjevori" 5,377,163 Njoftuar Fituesi 2 N 4,042,378.00
Qeverisja Vendore Vlorė Blerje Karburanti viti 2020 29,147,305 Njoftuar Fituesi FJORTES SHPK Marzh Fitimi 11.6%
Qeverisja Vendore Durrės Sigurim i automjeteve 1,512,042 Njoftuar Fituesi SIGMA INTERALBANIAN VIENNA INSURANCE GROUP sh.a. 1,510,264.00

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data